Dobre tabletki uspokajające  

 

(@krystynka)
Active Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 18
27/03/2018 8:03 pm  

Co prawdą nie mam depresji (chyba) aczkolwiek, mam naprawdę stresującą pracę i chyba nie radzę sobie ze stresem. Znacie jakieś dobre tabletki uspokajające? Nie byłam jeszcze u lekarza, na razie próbuje się rozeznać, które leki są skuteczne i silne tabletki uspokajające. Brałam ziołowe ale nie działają na mnie w ogóle stąd moje pytanie?


OdpowiedzCytat
(@kaja-admin)
Eminent Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 20
27/03/2018 8:15 pm  

Jak ziołowe tabletki na uspokojenie na ciebie nie działają, to dużo mocniejsze są leki na receptę. Najczęściej przepisywane są leki z grupy benzodiapein, są to między innymi xanax, clonozepam, Estazolam, Alprazolam, Lexotan, Klonopin, Loprazolam, Centrax, Zopiclone, Imovane są to najpopularniejsze.

Po tego typu lekach, efekt uspokajający przychodzi bardzo szybko, przy pierwszym zażyciu będzie odczuwalny efekt rozluźnienia, szczęścia oraz ogólnego spokoju.

Każdy z tych leków się rożni tym że jedne mają większy potencjał uspokajający niż usypiający a drugie odwrotnie. Inne z kolei uspokajają i mają działanie silniej przeciwlękowe.

Ogólnie odradzam ci stosowanie tego typu leków dłużej niż kilka dni, ponieważ uzależniają. Przy silnym stresie, gdy weźmiesz je 1-2 razy to nie ma problemu, ale gdy zaczniesz ich nadużywać, tzn będziesz się odstresować nimi przez 2-3 tygodnie, to będziesz mieć duży problem z odstawieniem tych leków.


OdpowiedzCytat
Share: