Figura extra slim to preparat na odchudzanie dostępny bez recepty. Reklamowany jako ten, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy. Nie jest to jednak lek a suplement diety, wspomagający proces odchudzania i jest polecany głównie osobom, które prowadzą siedzący tryb życia.

Co zawiera suplement diety Figura Extra Slim?

Preparat ten zawiera kapsalcynę, która pomaga w procesie termogenezy, tym samym wspomagając odchudzanie. Zawiera również ekstrakt z zielonej kawy, guaranę, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, który wspomaga proces termogenezy, a także ekstrakt z czarnego pieprzu i L-karnitynę.

Losowo wybrany temat: Czeska apteka internetowa adipex / Czy adipex i meridia uzależnia ?

Jak działa Figura extra slim?

Preparat Figura Extra slim jest reklamowany tylko jako suplement diety, sam w sobie niewiele jest w stanie zdziałać. Dlatego tak ważne jest, aby stosować dietę i pić dostateczną ilość wody. Dzięki kapsaicynie pomoże nam pozbyć się tkanki tłuszczowej, dzięki zawartości gorzkiej pomarańczy pomoże rozłożyć tłuszcze w organizmie a dzięki zielonej herbacie przyspieszy przemianę materii.

Dawkowanie preparatu

Zalecane jest spożycie 1 kapsułki. Dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Ważne: nie łączyć z alkoholem. Produkt nie jest wskazany dzieciom, kobietom w ciąży, młodzieży do lat 16.,cukrzykom, karmiącym matkom, osobom z nadciśnieniem, osobom z chorobom układu krążeniowego. Ze względu na obecność kofeiny, nie jest także wskazana osobom, które cierpią z powodu najmniejszej dawki kofeiny.

Powiązany wpis: https://medicot.pl/calominal-tabletki-na-odchudzanie/

Figura extra slim opinie

Opinie na temat suplementów diety zawsze są podzielone. Nie wolno jednak polegać na samym suplemencie, bo jak sama nazwa wskazuje, powinien wspomagać proces odchudzania, nie działać za nas. Spora część jednak chwali sobie stosowanie preparatu.

Figura extra slim cena i gdzie kupić

Jedno opakowanie preparatu Figura Extra Slim kosztuje 25,39. W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Do kupienia w aptekach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce.