Doppelherz na włosy i skórę opinieDoppelherz na włosy i skórę opinie to wysokiej jakości preparat, o dokładnie wyselekcjonowanym składzie. Jeśli borykasz się z problemem łamliwych, pozbawionych witalności, wypadających włosów lub Twoja cera jest szara, matowa z tendencją do podrażnień oraz wykwintów skórnych, dodatkowo masz problem z cellulitem –  produkt  Doppelherz na włosy i skórę jest przeznaczony właśnie dla Ciebie !

Dzięki regularnemu stosowaniu suplementu skóra staje się promienna, pełna blasku oraz nabiera ładnego kolorytu. Nieestetyczny cellulit znika. Natomiast włosy zwiększają swoją objętość, stają się wyraźniej miłe w dotyku, delikatne oraz gładkie. Dodatkowo są mocniejsze, mniej łamliwe oraz nie wypadają. Ponadto dzięki składnikom aktywnym zostaje przyspieszony wzrost nowych cebulek.

Może Cię zainteresować: Krem pod oczy – jak wybrać najlepszy?

Skład oraz działanie preparatu Doppelherz na włosy i skórę opinie

Suplement diety Doppelherz Aktiv dzięki bogatemu składowi substancji aktywnych wykazuje podwójne działanie. Z jednej strony pozytywnie wpływa na wzrost oraz wzmocnienie mieszków włosowych.  Z drugiej strony poprawia zarówno wygląd, jędrność, jak i kondycję skóry.

W składzie preparatu możemy znaleźć między innymi: krzem, biotynę, witaminę C, E, miedź, kolagen, CLA, L – karnitynę.

  1. Krzem to jeden ze składników mineralnych, naturalnie występujący w składzie włosów oraz skóry. Jego zastosowanie pozytywnie wpływa na wygląd zarówno włosów, jak i skóry.
  2. Biotyna ma niebagatelny wpływ na kondycje włosów oraz skóry. Jej zadaniem jest metabolizm kwasów tłuszczowych oraz regeneracja mieszków włosowych.
  3. Witamina C oraz miedź wspomagają wytwarzanie naturalnego kolagenu w skórze oraz pigmentację skóry oraz kolor włosów.
  4. Witamina E zwana witaminą młodości niweluje działanie wolnych rodników, dzięki czemu skóra oraz włosy zachowują swój młodzieńczy wygląd na dłużej.
  5. Kolagen to on wpływa na jędrność oraz strukturę skóry.
  6. CLA jeden z wielonienasyconych kwasów tłuszczowy, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania włosów oraz skóry.
  7. L – karnityna odpowiedzialna jest za transport kwasów tłuszczowych w mitochondriach.

Suplement diety  Doppelherz na włosy i skórę opinie ma niewątpliwie pozytywne. Jest zarówno skuteczny, jak i bezpieczny w stosowaniu. Regularna suplementacja połączona z prawidłowym żywieniem oraz nawodnieniem poprawi kondycję nawet najbardziej wymagającej skóry oraz włosów. 

Zobacz także: Jak budować odporność?