O leku meridia narosło bardzo wiele mitów odnośnie jej skuteczności jak i skutków ubocznych . Jak wiadomo tabletki meridia została wycofana z krajów Unii Europejskiej po przez restrykcyjne przepisy Unijne . Meridia zawierał 15 mg sibutraminy jest to związek chemiczny stosowany w lekach nazywanych jako leki anorektyczne . Leki te są nazywane anorektyczne ponieważ hamują apetyt przez co powodują spadek wagi.

Niestety leki tego typu gdy są nadużywane często powodują wręcz anoreksje.

Z tej samej kategorii: Czeski adipex retard 75 sprzedam Meridia 15 Zamiennik czy warto je stosować ?

Czy meridia jest skuteczna ? Odpowiedz brzmi tak, jest skuteczna i to bardzo. Średni spadek wagi podczas miesięcznej kuracji wynosił między sześć a jedenaście kilogramów . Stosując dwumiesięczną kuracje można było zgubić nawet 18 kg ci jest bardzo wysokim wynikiem jeżeli chodzi o skuteczność.

Jeżeli chodzi o skuteczność to już wiemy że jest wysoka, często zadawane jest także pytanie czy meriidia uzależnia ? Zawiera Sibutramine , która pobudza ale na szczęście nie uzależnia . Co prawda zaleca się zrobienie przerwy podczas kuracji meridią ale bardziej chodzi o nieobciążanie wątroby niż o kwestie uzależnienia.

Warto zapoznać się z artykułem: Tenuate retard sprzedam

Czy adipex jest skuteczny ? Owszem jest bardzo skuteczny , czeski adipex zawiera 75 mg phentermina / fentermina (żywiczanu fenterminy) w takiej dawce bardzo skutecznie tłumi apetyt oraz zwiększa poziom energii , dzięki czemu osoba podczas kuracji więcej się rusza co w zestawieniu z brakiem apetytu i zmniejszoną podażą kaloryczną wpływa na szybki spadek wagi.

Czy adipex jest wykrywalny we krwi ? Jeżeli chodzi o zwykły test na obecność narkotyków to nie, nie jest wykrywalny . Natomiast jeżeli by zrobić dokładne badania pod kątem obecności phenterminy to tak, da się go wykryć.

Czy meridia wykrywana jest we kawii ? Tu kwestia jest podobna, aczkolwiek sibutramina to Chlorowodorek sibutraminy , który jest pochodną amfetaminy i jest prawdopodobieństwo że może dać wynik pozytywny podczas testu na obecność narkotyków.

Który lek jest skuteczniejszy adipex czy meridia ? Teoretycznie meridia jest skuteczniejsza ponieważ na przebadanych 1000 osób o 89 % dała spadek wagi większy niż 6 kg w ciągu miesiąca , Adipex osiągną wynik 70 % . Co oznacza że jedna osoba schudła sześć kg a druga mogła nawet 10 kg. Jeżeli chodzi o adipex w płynie / w syropie to obecnie nie jest on produkowany w takiej postaci. Zapraszamy do artykułu Adipex jak rozpoznać oryginał gdzie zostało opisane jak wygląda oryginalny lek i gdzie można go kupić.

Może cię zainteresować temat: tabletki z sibutraminą

Czeska apteka internetowa adipex ? Niestety nie ma możliwości otrzymania leku z czeskiej apteki bez recepty , czeski nie akceptują także polskich recept . Recepta musiała by być wystawiona przez czeskiego lekarza.

Losowo wybrany temat: Tabletki na odchudzanie z Czech / Czeskie sprzedam

Adipex 75 cena : Jeżeli chodzi o oryginalny lek to za 30 szt trzeba się liczyć z wydatkiem min 180 zł .

Warto dodać że jeżeli chodzi o zamienniki wyżej wymienionych leków to warto wymienić Clenbuterol czy też bardzo popularne DNP , które jest popularne u osób zajmujących się profesjonalnie sportem.