Czy feromony są skuteczne – zadajesz sobie to pytanie rozważając zakup feromonów? Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i podpowiedzieć, jak wybrać skuteczne feromony oraz jak z nich korzystać.

Zobacz także: Kłopoty z potencją po 50

Czy feromony działają na dziewczyny?

W toku ewolucji zmniejszyła się rola feromonów w „wabieniu” partnera lub partnerki. Dziś już nie poszukujemy sposobu na przetrwanie gatunku. Nie oznacza to jednak, że nie odczuwamy potrzeby podniesienia swojej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej oraz nie chcemy odnieść sukcesu w życiu. Feromony w formie perfum zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb. Ich działanie pozwala stać się nie tylko godnym uwagi „obiektem seksualnym”, ale w dużej mierze wpływa także na poczucie własnej wartości i zyskanie pewności siebie w wielu sytuacjach.

Może cię zainteresować: Omega 3 opinie

Skuteczne afrodyzjaki – feromony działają zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn, w zależności od tego, jaki związek został dodany do konkretnych perfum. Feromony męskie, zwłaszcza androstadienon wpływają na zwiększenie męskiej atrakcyjności. Podobne działanie mają feromony kobiece, które podnoszą atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn.

Losowo wybrany artykuł: Czeski adipex retard 75 sprzedam Meridia 15 Zamiennik czy warto je stosować ?

Tak naprawdę mimo szeregu badań dotyczących naturalnego wydzielania feromonów przez ciało człowieka, nie do końca udało się ustalić przyczynę zmniejszenia ich udziału w nawiązywaniu relacji i poszukiwaniu partnerów wśród współczesnej ludzkości. Udało się natomiast stworzyć związki będące odpowiednikiem naturalnych feromonów ludzkich, dzięki którym, możemy sobie pomóc w codziennym życiu, przyciągając uwagę płci przeciwnej oraz zyskując pozycję lidera w grupie.

Zobacz także temat:  Sibutramina efekty po miesiącu zdjęcia / Fentermina w jakich lekach

Jak działają feromony na kobiete?

Jeżeli zastosujesz perfumy zawierające odpowiednie stężenie męskich feromonów, szybko zauważysz, że przebywające w Twoim towarzystwie kobiety nawiązują z Tobą kontakt wzrokowy i są zainteresowane rozpoczęciem znajomości. Oczywiście nie działa to tak, że po zastosowaniu feromonów zostaniesz „zaatakowany” przez setki gotowych na seks potencjalnych partnerek – takie cuda się nie zdarzają, ale znacząco zwiększysz swoją atrakcyjność i odczujesz, że faktycznie stałeś się obiektem zainteresowania kobiet, które do tej pory nie zwracały na Ciebie uwagi.

Zmysły kobiety, która wyczuje feromony, dają jej znak, że jesteś dla niej idealnym partnerem. Ponadto feromony informują o gotowości seksualnej i wpływają na pobudzenie erotyczne płci przeciwnej, co możesz wykorzystać, jako dobrą wróżbę na dalszą znajomość.

Stosując feromony możesz zyskać większą atrakcyjność oraz wynikającą z niej pewność siebie, która pozwoli Ci wiele osiągnąć, dlatego warto spróbować ich działania! Nic nie stracisz, a możesz bez wysiłku odmienić swoje relacje towarzyskie.

Z losowo wybranej kategorii: Czy meridia jest skuteczna – który lek jest skuteczniejszy adipex czy meridia ?

 

Co ciekawe w zależności od rodzaju feromonów, mogą one sygnalizować także Twoją wyższość nad rywalami np. w pracy i pomóc Ci osiągnąć upragniony sukces zawodowy.

Czy feromony są skuteczne? Jak najbardziej tak, o ile zastosujesz produkt, który faktycznie je zawiera! Nie wszyscy producenci stosują uczciwe praktyki i często wykorzystują działanie feromonów, jako chwyt marketingowy, choć wcale nie dodają ich do produkcji swoich perfum. Sprawdź nasz ranking feromonów i wybierz produkt, który Cię nie rozczaruje!

Zapach feromonów nie jest wyczuwalny, więc nie musisz obawiać się, że zdradzisz swoje intencje. Możesz więc dyskretnie i swobodnie korzystać z ich wyjątkowej mocy!

Czy feromony działają forum

Potwierdzeniem tego, że feromony działają, mogą być liczne pozytywne opinie stosujących je mężczyzn i kobiet, a także znanych seksuologów. Jeżeli i Ty korzystasz z ich działania, możesz podzielić się swoją opinią na naszym forum. Zapraszamy do dyskusji.