Babcia i dziadek to ważne postacie w życiu każdego człowieka. Zawsze cierpliwi, kochający i otaczający opieką ukochane wnuki, zasługują na odwdzięczenie się za swoje poświęcenia. Jakie prezenty warto podarować dziadkom z okazji ich święta?

Babcia i dziadek: tak wiele im zawdzięczamy!

Babcia. W tym słowie mieści się zawsze pyszny obiad, dużo wyrozumiałości i mnóstwo pięknych wspomnień. Dziadek? Zawsze pomocny w odkrywaniu nowych pasji, pobłażliwy i częstujący ulubionym słodyczami. Czy jest lepszy sposób, by wynagrodzić im wszystkie lata troski i zamartwiania niż apetyczne słodycze? Jeśli nie masz pomysłu na upominek, wybierz właśnie czekoladki na urodziny dla dziadka czy babci. Na pewno to docenią!

Prezent na urodziny dla babci

Babcie mają to do siebie, że ucieszy je sam fakt pamiętania o ich święcie. Nie można jednak wybrać się do niej w odwiedziny bez wyposażenia się w prezenty dla babci na urodziny. Czekoladowych upominków mamy w Chocolissimo pod dostatkiem!

Na dobry początek: czekoladki na urodziny dla babci. Ale wcale nie zwykłe, marketowe słodycze, tylko naprawdę apetyczne pralinki wykonane ręcznie. Znamy się na tym, więc oferujemy Tobie i Twoim najbliższym to, co najlepsze. Babcia doceni taki słodki prezent: tym bardziej że czekoladki możesz kupić u nas w wielu wariantach. Eleganckie kuferki, skrzyneczki z dedykacją, urocze pudełeczka… Nie znamy babci, która nie doceni selekcji czekoladek z napisem „Super Babcia”.

Kolejna opcja na prezent na urodziny dla babci to czekoladowe figurki. Babcia lubi gotować? Ucieszy się z czekoladowego zestawu przyborów kuchennych. A może jej hobby to praca w ogrodzie? Mamy też zestaw narzędzi do ogrodu – idealny upominek dla babci na urodziny. Znajdziesz coś u nas nawet wtedy, kiedy Twoja babcia lubi tylko i wyłącznie oglądać telewizję. Czekoladowy pilot na pewno jej w tym potowarzyszy.

Prezent dla dziadka na urodziny

Dziadkowie to zwykle konkretni ludzie. Nie zaskakuje zatem, że trafią do nich proste, ale też pomysłowe prezenty. Takim właśnie rozwiązaniem jest czekoladowy telegram. Tego rodzaju upominek na urodziny dla dziadka pozwoli Ci wyrazić wszystkie uczucia, jakie chcesz przekazać seniorowi. Życzenia zdrowia, 100 lat, a może bardziej żartobliwe, zrozumiałe tylko dla Was? To Ty decydujesz, co przekaże Twój telegram. A my jesteśmy pewni, że dziadek będzie zachwycony.

Były już figurki dla babci, ale nadają się one równie dobrze jako upominek na urodziny dla dziadka. Dziadek wędkarz na pewno chętnie zobaczy z bliska zestaw słodkich akcesoriów wędkarskich, dziadek-fan majsterkowania na pewno rozsmakuje się w czekoladowych narzędziach, a dziadek kinoman: w pilocie od telewizora. W Chocolissimo czeka na Ciebie znacznie więcej słodkich propozycji, sprawdź je koniecznie!

Prezent na urodziny dla dziadka czy czekoladki urodzinowe dla babci? Niezależnie od okazji i od obdarowywanej osoby, propozycje apetycznych i miłych prezentów znajdziesz w naszym sklepie. Zajrzyj i się przekonaj, ile radości mogą sprawić! Zapraszamy do Chocolissimo!