Cytotec sprzedam – jak działa lek o nazwie Cytotec? Sprawdź działanie, sutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania tabletek Cytotec.

Mizoprostol w Polsce

Cytotec – Misoprostolum to lek tradycyjnie stosowany, także profilaktycznie, w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz w przypadku wystąpienia nadżerek i krwotoków układu pokarmowego. Cytotec najczęściej stosuje się wraz z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi.


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2023

Zamów Oryginalny Cytotec w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email OGLOSZENIA24W@TUTA.IO
Gwarancja oryginalności! Cena to 199 zł za 30 szt + 23 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie reklamowanego produktu przez nasz formularz kontaktowy


Hamuje on wydzielanie kwasów żołądkowych i chroni błonę śluzową m.in. przed szkodliwym działaniem substancji zawartych w powszechnie dostępnych lekach przeciwbólowych, które należą do grupy NLZP. Zawarte w leku prostaglandyny były również stosowane w ginekologii i położnictwie m.in. do wywoływania porodu w przypadku przenoszonej ciąży.

Zobacz także: Jak uniknąć podrażnień po depilacji?

Lek wykazuje skuteczne działanie w wyżej wymienionych dolegliwościach układu pokarmowego, należy jednak zachować szczególną ostrożność w czasie jego stosowania u kobiet przed menopauzą. Tabletki nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży oraz kobiety planujące ciążę. W przypadku stosowania Cytotecu u kobiet w wieku rozrodczym, konieczne jest zadbanie o skuteczną antykoncepcję.

Lek może powodować skutki uboczne np. krwawienia z dróg rodnych u kobiet, bóle głowy, biegunki, zaparcia, wzdęcia oraz zawroty głowy.

Leki na wrzody żołądka bez recepty

Tabletki Cytotec znalazły także inne zastosowanie. Obecna w nich substancja czynna wykazuje działanie poronne, dlatego lek stosowany jest w przypadku konieczności przerwania ciąży na bardzo wczesnym etapie jej trwania. Tabletki Cytotec oraz Arthrotec na stawy, polecane są jako sprawdzone sposoby na wywołanie poronienia, ale należy pamiętać, że przerwanie ciąży w wyniku zastosowania środków farmakologicznych na własną rękę, wiąże się z zagrożeniem zdrowia, a nawet życia. Więcej na temat tabletek na poronienie, mechanizmu ich działania oraz skutków ubocznych, znajdziesz w artykule pt. „Sprzedam tabletki poronne”. Cytotec nie powinien być stosowany po 12 tygodniu ciąży, jego skuteczność jest dość wysoka, ale nie zawsze okazuje się w pełni efektywna, co prowadzi do powikłań i zagrożenia życia kobiety oraz może spowodować nieodwracalne wady płodu, który przeżyje nieudaną aborcję farmakologiczną.

Może Cię zainteresować: Ciąża objawy początkowe

Misoprostol apteka

Wzrost zainteresowania aborcją farmakologiczną oraz obowiązujące w Polsce przepisy dotyczące wskazań do przerwania ciąży, przyczyniły się do zmniejszenie dostępności leku Cytotec w legalnej sprzedaży. Lek dostępny jest wprawdzie na receptę, ale trudno znaleźć aptekę, która ją zrealizuje, a same tabletki są wyjątkowo drogie – 30 sztuk Cytotecu to koszt ponad 500 zł – przynajmniej taka cena widnieje w większości aptek internetowych. Nieco tańsze są tabletki Arthrotec, które zarejestrowane zostały jako lek na stawy i często przepisywane są osobom w podeszłym wieku, cierpiącym na reumatyzm i chorobę zwyrodnieniową stawów oraz osobom chorym na reumatoidalne zapalenie stawów.

Z losowo wybranej kategorii: Jak najszybciej wyleczyć przeziębienie?

Cytotec sprzedam

Tabletki na wywołanie okresu bez recepty – istnieją sposoby, aby kupić tabletki Cytotec na czarnym rynku, chociażby przez Internet. Można je nabyć także w zagranicznych aptekach, gdzie niekiedy dostępne są bez recepty. O zagrożeniach związanych z zakupem leków z niepewnego źródła, możesz przeczytać w artykule pt. „Gdzie kupić leki na receptę bez recepty?”

Mizoprostol w jakich lekach? Preparaty zawierające Misoprostol zarejestrowane są m.in. pod nazwą Asotec, Cyrux, Misotrol, Misotac, Mizoprotol, Misofar, Prostokos, Cyprostol, Noprostol.