Co jest potrzebne do manicure hybrydowego? Manicure hybrydowy cieszy się ogromną popularnością. Czego naprawdę potrzebujesz, aby móc go wykonać w domu? Na co musisz zwracać uwagę kupując zestawy do hybrydy?

Zobacz także: Co to jest manicure hybrydowy?

Hybryda na paznokciach nadaje dłoniom elegancki i zadbany wygląd. Trwałość i odporność na uszkodzenia to dodatkowy atut, przemawiający za nauczeniem się samodzielnego wykonywania manicure hybrydowego.

Każda wizyta w salonie kosmetycznym dość dużo kosztuje, dlatego warto postawić na oszczędności w postaci zakupu domowego zestawu do hybrydy. Korzystanie z niego jest tylko z pozoru trudne. Dzięki odrobinie wprawy bez problemu sama wykonasz proste wzory paznokci hybrydowych, a z czasem może pokusisz się o wypróbowanie bardziej skomplikowanych zdobień.

Powiązany tematycznie: Najnowsze wzory paznokci hybrydowych

Co jest potrzebne do hybrydy?

Tak, czy inaczej, zakup zestawu do manicure hybrydowego naprawdę się opłaca. Jednorazowy wydatek na wszystkie potrzebne akcesoria, pozwoli Ci sporo zaoszczędzić, oczywiście, jeżeli robisz hybrydę systematycznie. W innej sytuacji lepiej wybrać się do kosmetyczki, bo szkoda, żeby dość drogi zestaw kurzył się na półce.

Jeżeli masz w zwyczaju umawianie się z koleżankami na tzw. babskie wieczory, możecie połączyć przyjemne z pożytecznym i wspólnie zainwestować w zestaw do robienia hybrydy – wówczas koszty będą sporo niższe i będziecie mogły kupić produkt naprawdę wysokiej jakości, nie obciążając przy tym zbyt mocno swojego budżetu.

Zestawy hybrydowe z lampą

Co powinien zawierać zestaw do manicure hybrydowego? W zasadzie dobre produkty zawierają wszystko, co jest potrzebne do tego, aby wykonać hybrydowe paznokcie w domu. W skład takiego zestawu powinny wchodzić zarówno akcesoria do przygotowania paznokci tzn. profesjonalny i bezpieczny dla płytki paznokcia pilnik i akcesoria do usuwania skórek, odtłuszczacz do paznokci, specjalny bloczek do zmatowienia płytki paznokcia, baza, lakiery kolorowe i top, który pozwala uzyskać piękny efekt manicure hybrydowego, alkohol izoproylowy, a także lampa UV. Na rynku dostępne są także zestawy z lampą LED, która skraca czas potrzebny do wykonania manicure hybrydowego, ale jest to zdecydowanie droższa opcja.

Z losowo wybranej kategorii: Mała kuchnia w bloku zdjęcia – ciekawe rozwiązania do kuchni

Zestawy startowe do robienia paznokci

W zależności od producenta w skład zestawu do hybrydy mogą wchodzić dodatkowe akcesoria. Różna jest też ilość lakierów w zestawie, dlatego warto dokładnie sprawdzić, czy wchodzące w jego skład kolory lakierów są zgodne z naszym gustem.

Ponadto do zrobienia paznokci hybrydowych w domu, potrzebne będą waciki i patyczki kosmetyczne, ale te znajdują się w każdej kobiecej kosmetyczce.

Losowo wybrany temat: Czy meridia jest skuteczna – który lek jest skuteczniejszy adipex czy meridia ?

Oczywiście można także kupić wszystkie potrzebne akcesoria osobno, ale tutaj warto policzyć, czy taki wybór naprawdę się opłaci.

Gdzie kupić zestaw hybrydowy?

Gdzie kupić dobry zestaw do manicure hybrydowego? W przypadku hybrydy jakość ma znaczenie. Nie warto korzystać z wyjątkowo okazyjnych cen, gdyż może się okazać, że wyrzucimy pieniądze w błoto. Najlepiej zaufać sprawdzonym producentom i postawić na profesjonalne marki, które dbają o zadowolenie swoich klientek nie tylko pod względem składu kosmetyków, ale także trwałości niezbędnej do wykonania hybrydy lampy.

Co jest potrzebne do manicure hybrydowego?

Uwaga! Kompletując zestaw do hybrydy warto sprawdzić, czy wskazane jest łączenie np. lakieru oraz bazy i topu różnych producentów. W niektórych przypadkach jest to możliwe, ale czasami okazuje się, że pewne produkty nie będą „kompatybilne”, więc efekt manicure może być daleki od zamierzonego.

Korzystacie z zestawów do domowego manicure hybrydowego? Podzielcie się swoimi uwagami i radami w komentarzach!