Biphasic Slim gdzie kupić ? to kolejny lek redukujący zbędne kilogramy, który dedykowany jest osobom z dużą nadwagą oraz otyłością. Jak działa Biphasic Slim? Czy jest dostępny na naszym rynku?

Zobacz także: Nasen tabletki sprzedam

Otyłość leczenie farmakologiczne

Z dostępnością leków na odchudzanie w Polsce jest bardzo trudno. W ostatnich latach wycofano z obrotu niemal wszystkie skuteczne leki na nadwagę i otyłość, stosowane u osób, które nie były w stanie schudnąć dzięki odpowiednio ułożonej diecie i aktywności fizycznej.


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2021

Zamów lek bez recepty !!! Oryginalny Biphasic Slim sprzedam zamów tanio napisz bezpośrednio na adres email ogloszenia24m@pm.me Gwarancja oryginalności! Cena to 132zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie tego leku, przez nasz formularz kontaktowyMa to związek z ewentualnymi skutkami ubocznymi terapii oraz faktem, iż większość leków na odchudzanie stosowanych w farmakologicznym leczeniu nadwagi i otyłości wykazuje działanie obwodowe, czyli wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego poprzez hamowanie głodu i zwiększanie uczucia sytości po niewielkim posiłku. Niektóre leki działały także poprzez blokowanie przyswajania składników odżywczych z pożywienia.

Może Cię zainteresować: Leki anorektyczne

Biphasic Slim – działanie

Biphasic Slim to dość nietypowy lek na nadwagę, gdyż zawiera aż dwie substancje czynne, które spotkamy w innych preparatach odchudzających. Jest to fentermina, którą zawierają także tabletki odchudzające Adipex oraz orlistat będący głównym składnikiem takich preparatów jak: lek Alli, Xenical tabletki i Orly.

Takie połączenie aktywnych związków powoduje, że lek działa dwukierunkowo tzn. hamuje łaknienie i jednocześnie zmniejsza wchłanianie tłuszczów z diety.

Lek Biphasic Slim może być uważany za zamiennik Meridii, jednakże jego stosowanie może wiązać się z większymi konsekwencjami zdrowotnymi niż w przypadku stosowania obecnej w Meridii sibutraminy. Sibutramina jest także substancją czynną, którą zawierają tabletki Zelixa.

Merida lek na odchudzanie skutecznie wpływa na hamowanie łaknienia, dzięki czemu łatwiej jest wytrwać na diecie. Biphasic Slim także redukuje łaknienie, ale dodatkowa zawartość orlistatu może, w niektórych przypadkach, powodować pojawienie się niebezpiecznych dla zdrowia niedoborów żywieniowych.

Z losowo wybranej kategorii: Przepis na frytki z McDonalda

Dawkowanie leku Biphasic Slim

Biphasic Slim jest dostępny w Kanadzie, opakowanie zawiera w sumie 90 kapsułek (45 sztuk żółtych kapsułek z fenterminą i 45 sztuk niebieskich kapsułek z orlistatem). Kuracja powinna trwać około 6 tygodni. Żółte kapsułki stosuje się rano, a niebieskie wieczorem w ilości 1 sztuki na dobę.

Skutki uboczne stosowania leku Biphasic Slim są takie same, jak w przypadku stosowania innych leków na bazie fenterminy i orlistatu.