Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach, smartfon znacznie ułatwia nam życie. Mobilnie możemy już teraz załatwić wiele spraw: pisać i edytować tekst, sprawdzić stan konta, sprawdzić pocztę, prowadzić rozmowy, pisać SMS-y, zapłacić w sklepie; jednym słowem dużo możemy załatwić przez telefon.

Nic więc dziwnego, że większość ludzi chce mieć także w swoim telefonie aplikacje ułatwiające odchudzanie i przypominające o regularnych posiłkach.

Wpis, który powinnaś zobaczyć: Ciasto z dyni dietetyczne

Oczywiście, aplikacje pozwolą nam tylko kontrolować dietę i wagę ciała, nie zastąpią konsultacji z dietetykiem.

Libra – pierwsza aplikacja do kontroli wagi ciała. Jej nazwa to tak naprawdę Libra Weight Menager i została stworzona by monitorować masę ciała i planować dietę.

W jej opcjach znajduje się także licznik BMI, kalkulator kalorii, możesz ustalić czas w jakim chcesz uzyskać nową wagę. Tak, jak każdym, i swoimi wynikami w odchudzaniu, możesz pochwalić się na portalach społecznościowych a także możesz zapisać wyniki i odczytać je w Excelu. Aplikacja jest bezpłatna.

Powiązany wpis:Xentical sprzedam

Wiesz co jesz – aplikacja stworzona po to, by pomagać w odchudzaniu, ale także dla tych, którzy chcą odżywiać się zdrowo. Nasza żywność jest często wysoko przetworzona i często zawiera szkodliwe dla nas składniki, aplikacja pozwala poznać skład produktów, dzięki czemu możemy także dopasować produkty do naszych schorzeń, albo do naszego dietetycznego jadłospisu.


Z innej kategorii: Paluszki a dieta

FatSecret Licznik kalorii– kolejna aplikacja stworzona

by pomóc. Sama jej nazwa wskazuje, została stworzona, by pomóc liczyć kalorie. Pozwala także wyliczyć, ile powinnaś spożywać kalorii dziennie, dopasować je do wieku, płci, wykonywanej pracy i aktywności w ciągu dnia.


Endomondo Sports Tracker – każdy dobrze wie, że sama dieta to nie wszystko. Od tego nie schudniesz. Tylko dieta i aktywność fizyczna pozwala na stałe pozbyć się nadmiernych kilogramów.