xenical sprzedamXenical sprzedam – preparat wspomagający leczenie znacznej nadwagi i otyłości. Lek jest przepisywany wyłącznie na receptę i należy go przyjmować pod ścisłą kontrolą lekarza. Najczęściej stosuje się go u tych osób, u których inne leki i terapie odchudzające nie przyniosły oczekiwanych efektów.

Xenical opinie

Substancją czynną, na jakiej opiera swoje działanie Xenical jest orlistat. Sprawia on, że wchłanianie tłuszczów z pokarmu zostaje ograniczone, a niestrawione pozostałości tłuszczu organizm wydala wraz z kałem. Ponieważ jest to preparat silniejszy niż suplementy bez recepty, stosuje się go tylko u osób o wskaźniku BMI 28 i więcej. Lek jest zalecany zwłaszcza wtedy, gdy osoba posiadająca sporą nadwagę cierpi jednocześnie na takie choroby, jak cukrzyca, dolegliwości związane z układem krążenia i nadciśnienie.

Może Cię również zainteresować: Tabletki z piperyną

Xenical cena

Koszt jednego opakowania leku jest dosyć spory, bo nawet w przypadku najbardziej korzystnych ofert zapłacimy blisko 300 zł. Opakowanie Xenicalu zawiera 84 kapsułki 120 mg. Lek należy przyjmować 3 razy dziennie, po 1 kapsułce do trzech głównych posiłków zawierających tłuszcz. Należy pamiętać, aby zażywać preparat tuż przed, w trakcie lub zaraz po posiłku, popijając tabletkę sporą ilością wody.

Działania niepożądane

Xenical sprzedam – czy powoduje skutki uboczne? Do najczęstszych działań niepożądanych należą zaburzenia trawienia (wzdęcia, biegunki, zaparcia), choroby jamy ustnej, infekcje układu moczowego i oddechowego, zmiany nastroju, zaburzenia miesiączkowania i bóle głowy.

Przeczytaj takżę:  Tabletki na włosy Vitapil opinie

Z innej kategorii tematycznej: Dieta kapuściana zasady

Xenical sprzedam

Nie możemy opierać się złudzeniu, że preparat załatwi wszystko za nas. Nawet w trakcie kuracji Xenicalem nie można zapominać o niskokalorycznej diecie i wysiłku fizycznym. Niedozwolone jest również przyjmowanie leku bez konsultacji lekarskiej, zwłaszcza przez osoby, które mają tylko nieznaczną nadwagę. Dbając o swoje zdrowie, powinniśmy stosować wyłącznie preparaty przepisane przez lekarza lub naturalne suplementy.

Żaden lek nie przyniesie oczekiwanych efektów, jeśli nie zmienimy swojego stylu życia. Leki i suplementy diety mają działanie wyłącznie wspomagające, choć mogą w znacznym stopniu przyspieszyć utratę wagi.

Stosowałeś kapsułki Xenical sprzedam? Wyraź swoją opinię, aby ułatwić decyzję o stosowaniu leku innym użytkownikom.