Teronac sprzedam. Jak działa lek o nazwie Teronac? Sprawdź skład, zastosowanie i efekty uboczne popularnego kiedyś leku na odchudzanie.

Może Cię zainteresować: Leki anorektyczne sprzedam

Dieta skuteczne odchudzanie

Podstawą skutecznego odchudzania jest oczywiście dieta, ale nie w każdym przypadku okazuje się ona efektywna. W sytuacji, gdy kolejne diety zawodzą, a uczucie głodu jest tak silne, że nie pozwala na zmianę nawyków żywieniowych, stosowano kiedyś leki odchudzające na receptę, które hamowały głód i tym samym pozwalały nie tylko zastopować ciągłe i niekontrolowane przybieranie na wadze, ale także umożliwiały szybkie chudnięcie.

Może Cię zainteresować: Czy feromony są skuteczne?

Leki odchudzające skuteczne

Silne uczucie głodu nie zawsze można zagłuszyć zdrową dietą i samozaparciem. Czasami, z różnych powodów, nie można podołać zasadom przestrzegania diety, co powoduje nie tylko frustrację, ale także ciągłe zwiększanie się masy ciała, która w końcu zaczyna zagrażać zdrowiu i życiu. Nieprawdą jest, że osoby z nadwagą same winne są swojemu problemowi – czasami przyczyną przybierania na wadze są niezdiagnozowane schorzenia oraz problemy natury psychologicznej, którym trudno samodzielnie podołać.

Za uczucie głodu odpowiada nie tylko stopień wypełnienia żołądka, ale także ośrodek sytości w mózgu, na który wpływają farmaceutyki na odchudzanie. Do takich leków zalicza się właśnie Teronac 1 mg – zawiera on mazindol. Niestety mimo skutecznego działania Mazindol jest pochodną amfetaminy i może powodować silne uzależnienie! Tak samo działa chlorowodorek sibutraminy, którym stopniowo zastępowano kuracje mazindolem.

Mazindol występuje także pod nazwą Dimagrir 3 mg oraz Afila 2 mg, Lose 2mg, Anobesi 2 mg, MZ1 1 mg, Sanorex 0,5 mg, mg, Solucaps 2 mg.

Brak odczuwania głodu podczas kuracji mazindolem oraz sibutraminą daje możliwość szybkiego i efektywnego odchudzania, ale niesie za sobą także pewne zagrożenia. Z każdą kolejną kuracją leki te mogą działać w słabszy sposób, więc niezbędne jest rygorystyczne przestrzeganie diety nie tylko podczas redukcji masy ciała, ale także po osiągnięciu idealnej sylwetki.

Przeczytaj takżę:  Czy piwo jest kaloryczne?

Sibutramina efekty

Leki anorektyczne pozwalają szybko pozbyć się nadmiaru kilogramów. Ich stosowanie wraz z dietą i aktywnością fizyczną pomaga pozbyć się nadwagi i otyłości, jednak kuracja nie powinna być długotrwała. Ze względów zdrowotnych czas stosowania mazindolu nie powinien przekroczyć kilku tygodni.

Leki anorektyczne w Polsce

Co zmniejszy apetyt? Teronac to typowy lek anorektyczny o silnym działaniu, który stosowano u osób z wysokim wskaźnikiem BMI. Tak samo działa Meridia tabletki oraz inne preparaty z sibutraminą np. Xenical, Lindaxa i Zelixa.

Z losowo wybranej kategorii: Serum pod oczy ranking

Sibutramina skutki uboczne

Tabletki Teronc mogą powodować skutki uboczne. Najczęściej są to dolegliwości ze strony układu pokarmowego, suchość w ustach, bóle i zawroty głowy, podwyższenie ciśnienia tętniczego, kołatania serca, zmiany nastroju, bezsenność oraz nadmierne pobudzenie.

Leku nie wolno stosować w czasie ciąży i karmienia piersią; podczas kuracji należy szczególnie przestrzegać zasad antykoncepcji!

Przeciwwskazaniem do stosowania mazindolu oraz leków o podobnym działaniu m.in. sibutraminy są m.in. schorzenia serca, nadciśnienie tętnicze, choroby wątroby, nerek i nowotwory. Leki anorektyczne nie są przeznaczone do stosowania u dzieci i młodzieży!

Teronac sprzedam – gdzie kupić?

Leki anorektyczne zostały wycofane z obrotu na terenie UE, więc nie dostaniemy ich w aptece. Nie oznacza to jednak, że są niedostępne. Sibutraminę, Mazindol i inne substancje o działaniu hamującym apetyt, można kupić na czarnym rynku, ale należy pamiętać, że jest to dość niebezpieczne – więcej na ten temat dowiesz się z artykułu pt. „Gdzie kupić leki na receptę, bez recepty?”. Mazindol jest nadal dostępny w legalnej sprzedaży np. w Rosji, Argentynie oraz Indonezji.