Tabletki Meridia sprzedam 15 mg to jeden z czołowych leków wspomagających odchudzanie. Pod koniec ubiegłego wieku jego skuteczność zachwyciła wiele osób, które borykały się z trudną do wyleczenia nadwagą. Lek należy do grupy preparatów anorektycznych, czyli hamujących łaknienie. Jego główną substancją czynną jest chlorowodorek sybutraminy.

Meridia na odchudzanie

Oryginalna Meridia 15 mg to lek produkowany przez firmę Abbott, znany również jako Reductil.  Tabletki skutecznie obniżają apetyt, pozwalają na kontrolowanie uczucia głodu i przyspieszają metabolizm oraz proces termogenezy i spalania tłuszczu. Wśród pacjentów stosujących preparat notuje się spadek wagi o średnio 4 do nawet 13 kg w ciągu 1 miesiąca.Tabletki Meridia sprzedam

W przypadku efektywnie działających leków na odchudzanie trudno o kurację bez żadnych skutków ubocznych, aczkolwiek większość z osób stosujących meridie nie odczuwa żadnych skutków ubocznych. Pojawiają się one u niektórych pacjentów i występują z różnym nasileniem. W przypadku Meridii mogą się pojawić następujące działania niepożądane: suchość w jamie ustnej, zaparcia, biegunki, bóle głowy, fale gorąca, bezsenność aczkolwiek u większości osób nie występują żadne skutki uboczne. Te ostatnie spowodowały, że kilka lat temu preparaty z sibutraminą zostały wycofane ze sprzedaży w krajach Unii Europejskiej, natomiast poza nią jest wciąż produkowany min w Wenezueli, Meksyku, USA.

Gdzie kupić Meridie?

Obecnie preparat sprzedawany jest w takich krajach jak Rosja czy Meksyk, Stany Zjednoczone i stosowany w leczeniu cięższych przypadków otyłości. Kuracja może być prowadzona wyłącznie pod okiem lekarza, a przyjmowanie preparatu powinna poprzedzić dokładna analiza stanu zdrowia, szczególnie pod kątem chorób serca. Leku nie należy też stosować w przypadku anoreksji, bulimii, niewydolności nerek i wątroby natomiast przy chorobach tarczycy może mieć słabsze działanie. Preparat jest niewskazany dla osób poniżej 18 roku życia.

Przeczytaj takżę:  DNP odchudzanie

Powiązany tematycznie: Tabletki Zelixa sprzedam

Tabletki na odchudzanie Meridia

W trakcie kuracji lekiem meridia należy stosować preparaty witaminowe w celu uniknięcia niebezpiecznych dla zdrowia niedoborów. Zaleca się również spożywanie większej niż zwykle ilości wody. Przyjmowanie preparatu powinno być połączone z niskokaloryczną dietą i intensywnym wysiłkiem fizycznym, co znacznie poprawi efekt odchudzający leku.

Jak wyglądają kapsułki?

W zależności od regionu świata lek ten występował pod różnymi postaciami. W Rosji najczęściej był w formie tabletek, natomiast w Polsce i Europie były to kapsułki niebiesko-białe poza Europą lek najczęściej występował jako niebieskie kapsułki. Dodatkowo w krajach EU kapsułki muszą być znakowane poza Europą w wielu krajach nie ma takiego obowiązku.

Tabletki Meridia  15 sprzedam

Stosowałeś tabletki Meridia 15 mg? Wyraź swoją opinię, aby ułatwić decyzję o zakupie leku innym użytkownikom.