Tabletki Meridia sprzedam 15 mg to jeden z czołowych leków wspomagających odchudzanie. Pod koniec ubiegłego wieku jego skuteczność zachwyciła wiele osób, które borykały się z trudną do wyleczenia nadwagą. Lek należy do grupy preparatów anorektycznych, czyli hamujących łaknienie (choć nie u wszystkich ten efekt występuje) . Jego główną substancją czynną jest chlorowodorek sybutraminy.

Meridia na odchudzanie

Oryginalna Meridia 15 mg to lek produkowany przez firmę Abbott, znany również jako Reductil, Sibutramina czy też Zelixa.  Tabletki skutecznie obniżają apetyt, pozwalają na kontrolowanie uczucia głodu i przyspieszają metabolizm oraz proces termogenezy i spalania tłuszczu. Wśród pacjentów stosujących preparat notuje się spadek wagi o średnio 4 do nawet 13 kg w ciągu 1 miesiąca.


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2018

Zamów lek bez recepty!!!Oryginalna meridia w najniższej cenie napisz katarzyna1me@gmail.com Gwarancja oryginalności! Cena to 130zł za 30 szt + 20 zł koszt wysyłki za pobraniem, (płatność przy odbiorze paczki) więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis!!! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. Oraz nie pisanie wiadomości odnośnie zakupu tego leku, przez nasz formularz kontaktowy. Zapytania prosimy wysyłać bezpośrednio na adres email, podany w ogłoszeniu.


Tabletki Meridia sprzedam

W przypadku efektywnie działających leków na odchudzanie trudno o kurację bez żadnych skutków ubocznych, aczkolwiek większość z osób stosujących meridie nie odczuwa żadnych skutków ubocznych. Pojawiają się one u niektórych pacjentów i występują z różnym nasileniem. W przypadku Meridii mogą się pojawić następujące działania niepożądane: suchość w jamie ustnej, zaparcia, biegunki, bóle głowy, fale gorąca, bezsenność aczkolwiek u większości osób nie występują żadne skutki uboczne.

Przeczytaj takżę:  Meizitanc czerwony

Te ostatnie spowodowały, że kilka lat temu preparaty z sibutraminą zostały wycofane ze sprzedaży w krajach Unii Europejskiej, natomiast poza nią jest wciąż produkowany min w Wenezueli, Meksyku, USA, Rosji.

Gdzie kupić Meridie?

Obecnie preparat sprzedawany jest w takich krajach jak Rosja,Wenezuela czy Meksyk, Stany Zjednoczone i stosowany w leczeniu cięższych przypadków otyłości. Kuracja może być prowadzona wyłącznie pod okiem lekarza, a przyjmowanie preparatu powinna poprzedzić dokładna analiza stanu zdrowia, szczególnie pod kątem chorób serca. Leku nie należy też stosować w przypadku anoreksji, bulimii, niewydolności nerek i wątroby natomiast przy chorobach tarczycy może mieć słabsze działanie. Preparat jest niewskazany dla osób poniżej 18 roku życia.

Powiązany tematycznie: Tabletki Zelixa sprzedam

Tabletki na odchudzanie Meridia

W trakcie kuracji lekiem meridia należy stosować preparaty witaminowe w celu uniknięcia niedoborów witamin. Zaleca się również spożywanie większej niż zwykle ilości wody. Przyjmowanie preparatu powinno być połączone z niskokaloryczną dietą i intensywnym wysiłkiem fizycznym, co znacznie poprawi efekt odchudzający leku.

Jak wyglądają kapsułki?

W zależności od regionu świata lek ten występował pod różnymi postaciami. W Rosji, Stanach, Wenezueli, Australi najczęściej były to niebieskie kapsułki, natomiast w Polsce i Europie były to kapsułki niebiesko-białe. Dodatkowo w krajach EU kapsułki muszą być znakowane, natomiast poza Europą w wielu krajach nie ma takiego obowiązku.

Zobacz również temat: Meridia zamiennik

Dawkowanie: Dawkę dopiera lekarz indywidualnie. Zazwyczaj bierze się jedną kapsułkę z rana. Jeżeli po 2-3 tygodniach efekty nie są zadowalające można zwiększyć dawkę do dwóch kapsułek z rana.

Tabletki Meridia  15 sprzedam

Stosowałeś tabletki Meridia 15 mg? Wyraź swoją opinię, aby ułatwić decyzję o zakupie leku innym użytkownikom.