Concerta tabletki występowały w dawkach 18 mg oraz 36 mg i 54 mg . Jest to jeden z wielu leków stosowanych u dzieci nadpobudliwych z ADHD, które mają pomóc w poprawie koncentracji i skupieniu uwagi na jednej czynności ograniczając ich pobudzenie ruchowe, wykorzystywany był także do wybudzania osób z narkozy.


Concerta bez recepty gdzie kupić

Tabletki concerta wykazują działanie stymulujące przez co poza wykorzystywaniem leku u osób z narkolepsją czy też adhd jest wykorzystywany przez osoby, stosujące go jako stymulant, poprawiający pracę mózgu oraz zwiększający koncentracje.

Concentra lek 54 mg


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2020

Zamów Oryginalna Concerta 36 mg oraz 56 mg ( metylofenidat ) w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email wioletta97m@pm.me Gwarancja oryginalności! Cena to 135zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie reklamowanego produktu przez nasz formularz kontaktowy


Lek concerta hamuje wychwyt zwrotny dopaminy i norepinefryny co skutkuje zwiększenie poziomu tych substancji w organizmie.  Lek wchłania się dość szybko i pozostaje w organizmie przez około 4-5 godzin.

Może cię zainteresować temat: Efedryna kupię / sprzedam

Skład: Produkt zawiera Metylofenidat , który występuję także w zamiennikach tego leku min: Adderal , Ritalin , modafinil czy też Medikinet ,  są to najpopularniejsze zamienniki Concentry
Przesłanki do stosowania leku to min
  • impulsywność i niestabilność emocjonalna,
  • niezdolność do skupienia uwagi,
  • nadaktywność przy towarzyszących objawach neurologicznych.

Z tej samej kategorii : Modalert 200 sprzedam – kupie

Lek ten nie jest dostępny w każdej aptece i nie każdy lekarz może wypisać receptę, są to leki z grupy ściśle kontrolowanych przez NFZ i jego zagraniczne odpowiedniki. Tego typu leki najczęściej s a sprowadzane z krajów poza Unią, gdzie są dużo łatwiej dostępne.

Lek w zależności od regionu geograficznego występował w różnej postaci, zarówno w formie tabletek powlekanych jak i w kapsułkach o różnej gramaturze.

Concerta 36 mg cena

Jeżeli chodzi o dawkowanie to w zależności od dawki bierze się jedną bądź dwie tabletki z rana. Najczęściej stosuje się dawkę początkową 36 mg . Tego typu leki, należy brać pod kontrolą lekarza, który dobierze odpowiednie dawkowanie. Cena leku w aptece to około 150 zł – 200 zł za 30 szt.