Ritalin sprzedam / kupię. Tabletki Ritalin to jeden z leków stosowanych u osób nadpobudliwych, które mają problemy ze skupieniem uwagi i koncentracją potrzebną m.in. do przyswajania wiedzy. Lek ten stosowany jest zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci oraz młodzieży. Jak działa Ritalin?

Przeczytaj także: Modafinil sprzedam bez recepty

Ritalin (methylphenidate) to inhibitor zwrotnego wychwytu dopaminy oraz noradrenaliny. Lek wykazuje działanie stymulujące, dlatego często stosowany jest jako tzw. doping dla mózgu w sytuacji, kiedy konieczna jest poprawa zdolności koncentracji uwagi oraz zdolności zapamiętywania np. w okresie wzmożonego wysiłku intelektualnego.

Ritalin to nazwa obowiązująca m.in. w USA, w Polsce metylofenidat dostępny jest pod nazwą Concerta oraz Medikinet. Substancja czynna leku metabolizowana jest w wątrobie i usuwana z organizmu wraz z moczem.

Leki na ADHD

Ritalin oraz inne leki zawierające metylofenidat wykazują działanie narkotyczne i zaliczane są do grupy środków psychotropowych. Stosowane są zwykle w indywidualnie ustalanych dawkach zgodnie z potrzebami pacjenta. Mechanizm działania Ritalinu pozwala na wyciszenie nadpobudliwości psychoruchowej oraz zniesienie występującego w przypadku ADHD deficytu uwagi. Jednym z podstawowych wskazań do zastosowania leku jest brak skuteczności innych terapii. Najczęściej preparat stosowany jest u dzieci, które ukończyły 6.rok życia oraz młodzieży, jednak w przypadku skuteczności terapii oraz dobrej tolerancji metylofenidatu, kuracja może być także kontynuowana w wieku dorosłym.

Przesłanką do zastosowania Ritalinu jest, m.in.:

  • niezdolność do skupienia uwagi,
  • impulsywność i niestabilność emocjonalna,
  • nadaktywność, której mogą towarzyszyć objawy neurologiczne.

Kupię Ritalin

Leki narkotyczne, do których zaliczany jest Ritalin często stosowane są także bez wyraźnych wskazań lekarskich w celu poprawy zdolności zapamiętywania i skupienia uwagi na wykonywanych czynnościach np. na nauce. Z tego względu Ritalin i inne leki, które poprawiają zdolności umysłowe, chętnie stosowany jest przez pracowników korporacji nie tylko w celu zwiększenia wydolności i efektywności pracy, ale również w celu poprawy zdolności planowania. Działanie stymulujące układ nerwowy jest podobne do tego, które obserwuje się po przyjęciu amfetaminy lub kokainy.

Lek bywa także stosowany przez osoby cierpiące na depresję oraz towarzyszącą jej niezdolność do jakiegokolwiek wysiłku intelektualnego.

Może Cię zainteresować: Gdzie kupić leki na receptę bez recepty?

Gdzie kupić Ritalin?

Lek o nazwie Ritalin nie jest dostępny w Polskich aptekach. Zarejestrowane i dostępne na receptę są leki o nazwie Concerta i Medikinet, które zawierają tę sama substancję czynną co Ritalin.

Z losowo wybranej kategorii: Polskie kremy do twarzy ranking

Ritalin apteka internetowa

Mimo, iż leki zawierające metylofenidat wydawane są jedynie na receptę, to bez problemu można je kupić w Internecie. Sprzedaż jest wprawdzie nielegalna, ale i tak leki te dostępne są dla osób chcących poprawić swoje zdolności intelektualne. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie z nich są lekami oryginalnymi i coraz częściej na rynku dostępne są pochodzące m.in. z Chin lub Indii podróbki o nie do końca znanym składzie. Zakup takich leków wiąże się z dużym zagrożeniem, bo nigdy nie wiadomo co tak naprawdę zawierają i jak były przechowywane.