Odbloki po sterydach – Clomid sprzedam. Tabletki Clomid zawierają w swoim składzie cytrynian klomifenu, który jest selektywnym modulatorem receptora estrogenowego. Lek ten oprócz zastosowania w leczeniu niepłodności (u kobiet), stosowany jest także jako tzw. odblok po cyklach sterydowych. Jak działa Clomid?

Przeczytaj także: Efedryna kupię / sprzedam

Cytrynian clomifenu nie należy do grupy sterydów anabolicznych, jednak należy do grupy substancji stymulujących wydzielanie testosteronu. Jego działanie polega na przede wszystkim na stymulowaniu owulacji u kobiet, dlatego najczęściej stosowany jest w celu leczenia niepłodności. Klomifen (clomifen) bywa także stosowany u mężczyzn w celu zwiększenia produkcji nasienia.

Może Cię zainteresować: Quatrexil sprzedam

Cykl sterydowy na rzezbe

Clomid i inne leki zawierające cytrynian klomifenu znalazły także zastosowanie jako odblok w celu uniknięciu nagłego spadku produkcji testosteronu po odstawieniu sterydów anabolicznych. Clomid stosowany jest przede wszystkim w celu ograniczenia destrukcyjnego działania hormonów katabolicznych na tkankę mięśniową, których wydzielanie drastycznie wzrasta w momencie odstawienia sterydów i wiążącego się z tym spadku poziomu testosteronu w organizmie

Wśród zawodniczek sportów sylwetkowych Clomid nie jest szczególnie popularny, jednakże pomaga ograniczyć produkcję estrogenów i tym samym może przyczyniać się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej oraz zyskania lepszej sylwetki, zwłaszcza jeżeli chodzi o rzeźbienie mięśni w newralgicznych obszarach ciała np. w okolicy bioder.

Cytrynian klomifenu cechuje dobre wchłanianie z przewodu pokarmowego. Okres aktywnego półtrwania w przypadku tego leku to 5-7 dni. W ciągu 5 dni z organizmu wydalane jest ok. 50% podanej dawki. Lek może zostać wyryty w baniach kału przez okres około 6 tygodni.

Clomid dawkowanie

Do zastosowania u mężczyzn zaleca się dawkę 50-100 mg dziennie.

Odbloki po sterydach – Clomid sprzedam

Clomid skutki uboczne – istnieją pewne przeciwwskazania do przyjmowania cytrynianu klomifenu, m.in. zaburzenia funkcjonowania tarczycy, zaburzenia funkcjonowania nadnerczy, cukrzyca, zaburzenia funkcjonowania przysadki mózgowej oraz schorzenia wątroby.

Z losowo wybranej kategorii: Jak dbać o higienę jamy ustnej?

Wśród skutków ubocznych obserwowanych podczas stosowania leków zawierających cytrynian klomifenu dominują:

  • Bóle i zawroty głowy,
  • Nudności i wymioty,
  • Zmęczenie,
  • Bóle brzucha,
  • Zaburzenia widzenia,
  • Alergiczne zapalenie skóry,
  • Nadmierne wypadanie włosów (przemijające po zaprzestaniu kuracji).

Gdzie kupic Clomid?

Cytrynian klomifenu apteka – cytrynian clomifenu dostępny jest w aptece na receptę. Leki zawierające tę substancję dostępne są także bez recepty w Internecie.