Nasen tabletki sprzedam.  Kiedy zawodzą domowe sposoby na bezsenność, często jedyną szansą na spokojny sen jest zastosowanie specjalistycznych leków. Jednym z nich są tabletki Nasen 10 mg.

Tabletki nasenne Nasen to lek o silnym i uzależniającym działaniu, dlatego należy stosować go ostrożnie i krótko. Stosowanie leku nie powinno trwać dłużej niż 4 tygodnie w celu zmniejszenia ryzyka uzależnienia. Jest to lek wydawany na receptę.

Jak działa lek Nasen? Jakie są opinie o skuteczności jego działania?

Może cię zainteresować temat: Skuteczne leki nasenne Lista – jak zwalczyć bezsenność

Nasen skład – substancją czynną, która decyduje o uspokajającym i nasennym działaniu leku, jest zolpidem.

Nasen działanie

Tabletki na spanie Nasen to jeden z leków stosowanych w leczeniu bezsenności. Dzięki działaniu uspokajającemu lek ułatwia zasypianie i zapewnia spokojny i głęboki sen. Preparat pomaga także redukować problem z wybudzaniem się o świcie i brakiem możliwości ponownego zaśnięcia, który jest często pierwszym objawem bezsenności oraz może towarzyszyć zaburzeniom snu na tle nerwicowym.

Tabletki Nasen stosowane są wyłącznie u osób, którym bezsenność uniemożliwia normalne funkcjonowanie!

Z losowo wybranej kategorii: Domowy snickers przepis

Nasen tabletki sprzedam

Tabletki Nasen dawkowanie – Tabletki Nasen to lek o bardzo silnym działaniu i zawsze należy rygorystycznie przestrzegać ustalonej przez lekarza dawki tego preparatu. Nasen przyjmuje się tuż przed położeniem się do łóżka w ilości 1 tabletki, która zawiera dawkę 10 mg zolpidemu. Nie należy samodzielnie zwiększać dobowej dawki leku!

Przeczytaj także: Leki uspokajające ranking

Lek Nasen skutki uboczne – tabletki Nasen mogą powodować wiele skutków ubocznych. Do najczęściej występujących skutków ubocznych przyjmowania leku Nasen należą:

  • Bóle i zawroty głowy
  • Rozdrażnienie
  • Przewlekłe zmęczenie
  • Problemy jelitowe np. biegunka
  • Bóle mięśniowe
  • Zaburzenia widzenia
  • Depersonalizacja
  • Omamy
  • Zaburzenia pamięci (niepamięć wsteczna)
  • Kołatanie serca

Uwaga! Lek upośledza sprawność psychofizyczną, dlatego podczas jego stosowania nie wolno prowadzić samochodu i wykonywać czynności wymagających skupienia uwagi np. obsługiwać maszyn produkcyjnych!

Lek Nasen cena – opakowanie leku Nasen kosztuje około 15 zł.

Lek Nasen opinieopinie o leku Nasen są różne. W większości pacjenci chwalą skuteczność jego działania w postaci szybkiego zasypiania, jednakże narzekają też na utrudniające życie skutki uboczne, które w zależności od konkretnej osoby mogą występować z różnym nasileniem.

Może Cię zainteresować „temat losowo wybrany”: meridia

Warto pamiętać, że stosowanie leków nasennych, zwłaszcza o tak silnym działaniu, to ostateczność. W leczeniu bezsenności dużą rolę odgrywa zdiagnozowanie przyczyn problemów z zasypianiem oraz zadbanie o prawidłową higienę snu, czyli odpowiednie dotlenienie organizmu przed położeniem się do łóżka, wywietrzenie sypialni i utrzymywanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu (około 18-20 stopni Celsjusza). Należy także zrezygnować z korzystania ze smartfona, laptopa i tabletu przed zaśnięciem.