Drodzy czytelnicy wiemy, że od dłuższego czasu czekacie na wyniki konkursu „Żyj zdrowiej z Medicot”, ale niestety z przyczyn od nas niezależnych nie możemy ich opublikować, gdyż strona Medicot na Facebooku, której polubienie było jednym z warunków konkursu, w ostatnim czasie nie działała w prawidłowy sposób. Wielu z Was nie mogło z tego względu przystąpić do zabawy, a my nie byliśmy w stanie zweryfikować, czy zostały spełnione warunki uczestnictwa osób, które odpowiedziały na zadane pytania konkursowe.

Zobacz także: Baby blues objawy

Z tego względu wznawiamy konkurs i od dnia dzisiejszego (04 stycznia 2018) do dnia 18 stycznia 2018 czekamy na nowe zgłoszenia. Spośród obecnych i nowych zgłoszeń wyłonimy najbardziej pomysłowe odpowiedzi (odbędzie się losowanie). Trzymamy za Państwa kciuki i życzymy powodzenia! Zwycięzca zostanie wyłoniony w dniach od 19 stycznia do 24 stycznia 2018 roku, informacja o tym zostanie umieszczona w zaktualizowanym poście konkursowym.

Uwaga!!! Osoby, które wzięły już udział w konkursie „Żyj zdrowiej z Medicot” proszone są o polubienie  nowej strony portalu Medicot na Facebooku oraz o udostępnieni tego posta na swoim profilu. Udzielone już odpowiedzi na pytania konkursowe wezmą udział w losowaniu nagrody!

Nagroda konkursowa

W konkursie mogą Państwo wygrać blender ręczny firmy Zelmer – proste w obsłudze i praktyczne urządzenie, przydatne w każdej kuchni. Silnik o dużej mocy 700 W oraz 15 prędkościach obrotowych i dostępna funkcja Turbo pozwalają szybko i dokładnie rozdrobnić składniki na sos, zupę-krem lub koktajl. Wykonana ze stali szlachetnej nasadka miksująca jest gwarancją trwałości i pozwala miksować także gorące produkty. Do blendera dołączony jest użyteczny pojemnik z pokrywką.

Może Cię zainteresować: Aplikacje wspomagające odchudzanie

Dla osób, które nie miały okazji wziąć udziału w konkursie, przypominamy jego zasady.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać kilka prostych zadań:

  1. Polubić stronę portalu Medicot na Facebooku.
  2. Udostępnić posta z konkursem na swoim profilu na Facebooku.
  3. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym postem na następujące pytania:
  • Jakie tematy, chciałabyś znaleźć na naszej stronie? Jakiego rodzaju wpisy czytasz najchętniej?
  • Czy udało Ci się kiedykolwiek spełnić czyjeś bądź swoje marzenie i co to było? (nieobowiązkowe)

Jest nam niezmiernie przykro, że nie udało się wyłonić zwycięzcy w ustalonym wcześniej terminie. Z całego serca przepraszamy wszystkich uczestników konkursu oraz osoby, które nie mogły do niego przystąpić!

Regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem: Regulamin.

Zwycięzcę wyłonimy i ogłosimy w tym poście do dnia 24 stycznia 2018 roku.