Witaminy na pamięć i koncentracje  

 

(@ewelinawawa)
New Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 1
18/08/2017 9:24 pm  

Od jakiegoś czasu zauważyłam że mam problemy z pamięcią, to nie jest zwykłe " zapomniałam kluczy do domu" ale notoryczne zapominanie o rzeczach o których powinno się pamiętać, potrafię nawet film oglądać drugi raz i nie do kona jestem pewna czy oglądam go pierwszy raz czy nie. Zanim zgłoszę się do lekarza chciałabym spróbować jakiś domowych metod o ile takie w ogóle są, będę wdzięczna za wszelkie porady i nazwy suplementów - leków  na pamięć.


OdpowiedzCytat
(@igunia)
New Member Customer
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 1
20/09/2017 5:50 pm  

Dla mnie najlepszy jest Pamicon. Też mam problemy z pamięcią, ale to już wiekowe.  Podobno dobry jest też Bilobil Intense, ale tego nie próbowałam. Jeśli zakuwasz do egzaminów, albo musisz pamiętać o czymś ważnym, wypróbuj Bodymax. Jest tyle suplementów, że nie pamiętam wszystkich. Ale wypróbuj te. 

igunia


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
30/12/2017 4:58 pm  

Najczęściej polecana jest lecytyna, która moim zdaniem praktycznie w ogóle nie działa, bynajmniej nie odczuwa się jej działania. Z własnego doświadczenia polecam momentum  https://medicot.pl/produkt/leki-poprawiajace-pamiec-momentum/ działa dość szybko i zauważalny sposób poprawia koncentrację oraz zapamiętywanie


OdpowiedzCytat
Share: