Zelixa opinie  

 

(@karolinatomalkiewicz)
Member Moderator
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 4
19/12/2017 6:38 pm  

Chciałabym zakupić zelixa tabletki , z tego co czytam w internecie na forach to ludzie są zadowoleni z kuracji zelixą, z tego co się dowiedziałam nie jest ona produkowana w Unii od przeszło 10 lat, aczkolwiek są osoby, które ją sprzedają i nabywają w krajach z poza unii. Jak ktoś brał zelixe może się podzielić swoją opinią, ile można schudnąć, czy są jakieś skutki uboczne?


OdpowiedzCytat
(@adam)
Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 32
29/12/2017 6:02 pm  

Ostatnio zamówiłam z koleżanką lek zelixa zawierający sibutraminę i też sobie chwalimy. Przede wszystkim biorąc ten lek + ograniczając kalorie w diecie można na prawdę dużo schudnąć. Lek ogranicza wchłanianie tłuszczy =, moja koleżanka schudła na nim 5kg, ja dodatkowo od czasu do czasu biegałam, w nie które dni robiłam ponad godzinne spacery i schudłam 8kg.


OdpowiedzCytat
(@zhuyilong18)
Active Member Customer
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 5
11/01/2018 10:27 pm  

Z tego co przeglądałam forum to utworzyły się dwa wątki dla zelixa i dla meridia a przecież to jest w zasadzie ten sam produkt (zawiera sibutramine) tylko produkowany przez dwie różne firmy https://medicot.pl/forum/odchudznie/meridia-opinie/

Powiem wam tak, kiedyś dawno temu ( z co najmniej 7 lat temu) brałam zelixe i bardzo sobie chwalę, natomiast moja siostra też ją brała (przepisana przez lekarza na receptę) i poza bólem głowy nic nie odczuwała i nic nie schudła. Więc wydaję mi się że tego typu leki nie są dla wszystkich i każdy reaguje inaczej, jeden schudnie z 7kg a druga osoba nie odczuwa nic, nie mam zielonego pojęcia od czego to zależy


OdpowiedzCytat
(@barbararot)
New Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 4
19/06/2018 7:17 pm  

Większość leków na odchudzanie, tych na receptę bazuje na sibutraminie jak meridia, zilixa czy też lindaxa, wszystkie te leki to jest to samo, różnią się tylko firmą. Ja kilkukrotnie brałam meridie i bardzo sobie chwalę, z tym że coraz ciężej ją dostać niestety.


OdpowiedzCytat
(@krystynka)
Active Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 18
14/09/2020 7:47 pm  

Zamówiłam od angelika33p@pm.me która zaproponowała mi meridie zamiast zelixy , która jest jej odpowiednikiem 1:1 i jestem mega zadowolona. W ciągu trzech tygodni schudłam 5 kg jak dla mnie to mega efekt.Na adipex radzę uważać bo w serwisach ogłoszeniowych same podróbki są.


OdpowiedzCytat
Share: