Jestem gruba blog  

 

(@monika19)
New Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 0
25/08/2017 10:14 pm  

Niestety zmagam się z nadwagą, ważę 79 kg przy wzroście 154cm, staram się nie jeść cukrów w diecie, w ciągu dnia jem 3 posiłki mimo wszystko waga stoi w miejscu. Czy znacie jakieś blogi na których można poczytać na temat odchudzania, diet i tego jak skutecznie się odchudzać. Do tej pory odchudzałam się wiele razy, waga spadała nawet o 8kg ale po kilku miesiącach tyłam o 12kg


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
01/09/2017 9:45 pm  

Niestety odchudzanie to przede wszystkim wiele wyrzeczeń, jeżeli odchudzasz się na jakiejś diecie, ćwiczysz i waga spadła ci np 8kg w miesiąc. Po tym miesiącu odpuszczasz i przestajesz ćwiczyć i zaczynasz jeść więcej to waga zawszę będzie wracać.

Jak jesteś na diecie i chcesz nie przytyć to dietę i ruch musisz stosować cały czas, inaczej zawsze będziesz niezadowolona że waga zaczyna rosnąć.


OdpowiedzCytat
(@adam)
Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 32
30/12/2017 6:29 pm  

Sama dieta to jedno, moim zdaniem to podstawa, jak będziesz podjadać np słodycze to zapomnij o większych efektach w odchudzaniu. Druga sprawa to że można zastosować wspomaganie w odchudzaniu biorąc albo leki na odchudzanie albo suplementy na odchudzanie. Z leków można brać Meridia, Zelixa, Sibutramina natomiast jeżeli chodzi o suplementy to jednym ze skuteczniejszych jest triapidix300 albo jagody Acai Berry 900 bardzo dobrze hamują apetyt.


OdpowiedzCytat
Share: