Herbatki ziołowe na odchudzanie  

 

(@barbararot)
New Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 4
20/08/2017 5:05 pm  

Możecie mi polecić jakieś herbatki odchudzające, piłam zioła mnicha ale nie bardzo mi pomagały więc może znacie jakieś inne skuteczne herbatki na odchudzanie? Chciałabym schudnąć z 10kg i na początku wolałabym zacząć od herbatek zamiast od jakiś tabletek.


OdpowiedzCytat
(@patryk)
New Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 0
10/09/2017 6:56 pm  

Może odpowiem ci w nieco pokrętny sposób ale chciałbym żebyś zrozumiała kilka rzeczy.

Takie herbatki odchudzające same w sobie nie odchudzają! Bo niby jak? Jedne działają przeczyszczającą co w samo w sobie nie jest zdrowe bo przy okazji pozbywamy się witamin i minerałów z organizmu, drugie jak zielona herbata, dostarczają do organizmu wiele cennych minerałów inne z kolej mają hamować apetyt aczkolwiek na mnie to nie działa. Zamiast pić te herbaty, które uwierz mi nic ci nie dadzą, zacznij nieco mniej jeść (wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne) i jak to możliwe więcej się ruszaj. W ten sposób schudniesz więcej niż na samych herbatkach, które wcale takie tanie nie są.


OdpowiedzCytat
(@karolinatomalkiewicz)
Member Moderator
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 4
17/09/2017 12:21 pm  

Próbowałaś herbatkę Figura Slim Detox? Myślę, że to pomoże. Ma wiele pozytywnych opinii. Poczytaj o tym, może akurat się skusisz?


OdpowiedzCytat
(@karolinan)
New Member Customer
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 4
05/01/2018 5:52 pm  

Ja bym powiedziała inaczej. Czasem ktoś piję herbatę odchudzającą i się dziwi że nie chudnie ale to nie do końca ma tak działać. Każdy z nas wie że np zielona herbata ma wiele właściwości zdrowotnych, odchudzających, wiele witamin itd. Ale to nie ma tak że po prostu ją pijesz i nagle robisz się szczupła. Tak więc czy to herbata Herbata Oolong, zielona czy Figura Slim DetoxSlim HERBAL System czy KILOS TENACES, herbata ziołowa, Feiyan chińska herbata odchudzająca, to bez dodatkowych ćwiczeń / ruchu nie schudniesz!

One owszem wspomagają trawienie, przyśpieszają metabolizm czy też delikatnie hamują apetyt ale jak do tego nie dołączycie diety czy też jakiejś aktywności fizycznej to nie schudniesz nawet 0,5 kg i szkoda twoich pieniędzy!


OdpowiedzCytat
Share: