Być szczupłą  

  RSS

monika19
(@monika19)
New Member
Dołączył: 1 rok  temu
Posty: 1
18/08/2017 9:01 pm  

Być szczupłą takie jest moje marzenie. Od 2 lat zmagam się z nadwagą i niestety próbowałam już chyba wszystkiego i jak na razie efekty są bardzo słabe i nie wiem czy coś robię nie tak czy po prostu ze mną jest coś nie tak? Mam 165 cm wzrostu i ważę ok. 87 kg, będę wdzięczna za każdą radę jak mam schudnąć.


OdpowiedzCytat
admin
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 2 lata  temu
Posty: 125
11/01/2018 7:53 pm  

Żeby być szczupłą teoretycznie nie potrzebujesz żadnych "magicznych" sposobów ani wymyślnych diet, a jedynie dużo samozaparcia i silnej woli. Przede wszystkim dieta ale nie chodzi mi tu o diety jakieś kapuściane, dukana czy inne szkodliwe diety a o zwykłe ograniczenie spożywania kalorii. Przede wszystkim żadnych słodyczy, napojów słodzonych itp. Zmniejsz jedzone porcje, jak na obiad zjadałaś 100 g ryżu, nakładaj sobie 70 g. I jak najwięcej ruchu, choćby spaceru czy też odkurzania w domu i jak tak wytrwasz 30 dni uwierz mi że schudniesz co najmniej 5-7 kg.

Poczytaj sobie też te tematy:

http://medicot.pl/forum/odchudznie/jak-sie-odchudzic-szybko-i-skutecznie/

http://medicot.pl/forum/odchudznie/co-jesc-aby-schudnac-10-kg/

http://medicot.pl/forum/odchudznie/meridia-opinie/


OdpowiedzCytat
Krystynka
(@krystynka)
Active Member
Dołączył: 1 rok  temu
Posty: 13
28/06/2018 7:16 pm  

Jeżeli liczysz że, zjesz magiczną tabletkę i dalej będziesz jeść tak jak jesz do tej pory, czyli będziesz zjadać za dużo, będziesz zjadać słodycze, pić słodzone napoje i że schudniesz to zapomnij! To jest nie realne. Te wszystkie tabletki na odchudzanie owszem działają, ale pod warunkiem że dodatkowo dasz coś od siebie.

Czyli min. zredukujesz spożywane kalorie, wtedy taka tabletka przyśpieszy metabolizm i pozwoli efektywnie spalać tkankę tłuszczową. Ale jak weźmiesz taką tabletkę i dalej będziesz mieć nadwyżkę kcal, czyli będziesz zjadać więcej niż jest twoje zapotrzebowanie kaloryczne, to zapomnij o odchudzaniu, nie ma cudów!!


OdpowiedzCytat
Share: