Adipex opinie  

  RSS

Patrycjamo
(@patrycjamo)
New Member
Dołączył: 1 rok  temu
Posty: 2
11/09/2018 5:32 pm  

Na waszej stronie znalazłam artykuł adipex sprzedam, z tego co wiem lek ten nie jest dostępny już nawet w Czechach, produkowany jest jedynie poza Europą. Czy ktoś brał Adipex retard opinie i może podzielić się doświadczeniem. Tzn czy warto, jaka cena, skąd zamówiliście lek. Adipex zawiera fentermina z tego co czytałam to dużo lepiej sprawdzają się leki, które zawierają substancję o nazwie sibutramina?

This topic was modified 1 miesiąc  temu by admin

OdpowiedzCytat
Krystynka
(@krystynka)
Active Member
Dołączył: 1 rok  temu
Posty: 13
03/10/2018 5:32 pm  

Sama brałam adipex z czech, jak jeszcze był dostępny i bardzo sobie chwaliłam. Przede wszystkim dobrze hamował apetyt. Obecnie na rynku już tego leku nie ma, a jak ktoś ci go proponuje to na 100 % jest to podróbka i nie warto kupować. Tak, adipex zawierał fentermine. Leki na bazie sibutraminy, są równie skuteczne co fentermina, obecnie leki na sibutraminie, dostępne są już tylko w kilku krajach ale i to pewnie wkrótce się zmieni.


OdpowiedzCytat
saszaa
(@saszaa)
Active Member Customer
Dołączył: 9 miesięcy  temu
Posty: 5
19/10/2018 7:49 pm  

A czy słyszeliście o tym że w uk można kupić leki zawierające phentermine (jak adipex) i to zupełnie legalnie? Z tym że z tego co ja słyszałam to taki lek kosztuje w przeliczeniu na zł ok 400-500 zł


OdpowiedzCytat
Share: