Licówki na zęby opinie  

 

(@sylwester)
Active Member Customer
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 5
15/02/2018 6:47 pm  

Chciałbym założyć sobie licówki, ale nieco się obawiam tego wszystkiego. Niestety z natury mam nieco żółtawy zęby, po prostu taki odcień kości mam (u mnie to rodzinne) no i niestety nie wszystkie są proste, dlatego pomyślałem że może bym założył licówki / korony, z tym że interesuje mnie przede wszystkim koszt takiego zabiegu oraz opinie osób, które je już mają tzn czy one nie odpadają i czy są już na stałe?


OdpowiedzCytat
(@kaja-admin)
Eminent Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 20
15/02/2018 6:53 pm  

Powiem ci że sama mam licówki, także miałam nie zbyt białe zęby od dzieciństwa mimo dość częstego mycia zębów, taka natura. Licówki są na prawdę super ale pod warunkiem że wykonasz je w dobrym gabinecie, powiem ci moje przejścia.

Licówki założone na jedynki i dwójki a na trójki i czwórki miałam korony. Po miesiącu czasu odkleiła mi się licówka i to w biurze w miejscu pracy, więc wyobraź sobie co ja przeżywałam. Okazało się po zmianie dentysty że poprzedni użył jakiegoś tymczasowego kleju a powinien jakiegoś mocnego. Ogólnie dwa razy odpadła mi licówka.

Podsumowując: Jestem bardzo zadowolona, bo jednak uśmiech wygląda o niebo lepiej a zęby są bielutkie. Koszt licówki to w moim mieście 400 zł, za koronę płaciłam 500 zł za jedną oczywiście.


OdpowiedzCytat
Share: