Brak energii zmęczenie  

  RSS

monika19
(@monika19)
New Member
Dołączył: 1 rok  temu
Posty: 1
22/08/2017 7:09 pm  

Część

Mam problemy z pamięcią  - Od jakiegoś czasu cierpię na chroniczny brak energii, nie pomaga nawet kawa. W pracy wypijam 3 kawy i dalej jestem śpiąca i mogłabym iść spać jak bym tylko mogła się położyć. Zauważyłam że mam też problem z koncentracją i słabą pamięcią. Czy jest to objaw tylko przemęczenia czy powinnam już z takimi obawami iść do lekarza?

OdpowiedzCytat
admin
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 2 lata  temu
Posty: 125
07/01/2018 5:00 pm  

A czy nie ma pani problemów z niskim ciśnieniem? Jeżeli chodzi o konsultację z lekarzem to zależy czy jest to chwilowy problem czy raczej ciągły problem z chronicznym zmęczeniem i problemami z koncentracją. Często zaburzenia koncentracji i pamięci przyczyny to np. początki depresji, jakieś nowo przyjmowane leki.

Jednym z najskuteczniejszych leków na pamięć i koncentrację jest lek o nazwie Modafinil (Modvigil, modalert, modapro, modavigil), który zdobył miano "cudownego leku" który w znaczny sposób poprawią pamięć i procesy myślowe a do tego nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Często był przepisywany dzieciom z ADHD bądź osobą z chronicznym zmęczeniem. Niestety żaden lekarz wam go nie przepiszę ponieważ ten lek przepisywany jest w szczególnych przypadkach.

Proponuję zacząć od suplementów typu momentum, które poprawiają pamięć http://medicot.pl/produkt/leki-poprawiajace-pamiec-momentum/


OdpowiedzCytat
Share: