Zegarek do pomiaru spalonych kalorii  

 

(@igunia)
New Member Customer
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 1
11/09/2018 5:47 pm  

Możecie polecić jakiś dobrey zegarek do pomiaru spalonych kalorii i do mierzenie pulsu. Nie musi mieć gps-u, dla mnie najważniejsze jest żeby dobrze mierzył ilość spalonych kalorii o raz puls. Dobrze by było gdyby taki zegarek mierzący puls nie był jakoś bardzo drogi, tak do 400 zł.
Widziałam zegarek do biegania z pomiarem dystansu, ale był dość drogi ok 700 zł, wolałabym jakiś smartwach ale nieco tańszy.

igunia


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
11/09/2018 5:57 pm  

Na rynku są dostępne dość tanie zegarki do pomiaru spalonych kalorii jak i do mierzenia pulsu, wybudzeń podczas snu czy też wyświetlania wiadomości z telefonu jak taką dostaniemy. Najtańszym modelem jest XIAOMI MI BAND 2, niestety patrząc na opinie jest to dość awaryjny model, który potrafi przysporzyć sporo problemów. Osobiście korzystam z FITBIT CHARGE 2, (dostępny jest już model fitbit charge 4), który mierzy spalone kalorie, mierzy puls a także [podczas biegania potrafi mierzyć trasę, aczkolwiek musimy zegarek z synchronizować z telefonem z włączonym GPS za pomocą bluetooth. Po naładowaniu zegarka, wytrzymuje on około 5-6 dni bez ładowania. Sam zegarek na na prawdę bardzo wiele funkcji, które znajdziecie na stornie producenta.


OdpowiedzCytat
Share: