Problem z erekcją forum  

 

(@manfred)
New Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 0
12/09/2017 6:14 pm  

Witam

Mam 29 lat i niestety od jakiegoś czasu mam problem z erekcją, ogólnie moje libido wydaje mi się że jest dość niskie. Myślałem że takie rzeczy dzieją się dopiero jak ma się z 60 lat ale ja mam ledwo połowę tego. Moja żona wmawia mi że moje problemy z potencją wynikają z tego że na pewno ją zdradzam co jest nie prawdą, na prawdę chce się z nią kochać ale przez problem z erekcją jest to nie możliwe i dla mnie bardzo krępujące. Zna ktoś jakiś dobry lek na potencję bez recepty?


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
12/09/2017 6:28 pm  

W tym wieku rzeczywiście problemy z erekcją to ie jest coś na porządku dziennym. Na początek zapytam czy bierze pan jakieś leki? Wiele leków np antydepresanty czy też leki na wypadanie włosów jak androstatnin powodują spadek libido i problem z erekcją. Jeżeli nie bierze pan żadnych leków to warto zrobić badanie na poziom testosteronu w organizmie, koszt to ok 30 zł.

Można też zacząc stosować produkty na potencje jak vigrax czy też zytax https://medicot.pl/produkt/tabletki-dla-mezczyzn-na-potencje-zytax/


OdpowiedzCytat
(@sylwester)
Active Member Customer
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 5
15/02/2018 6:32 pm  

Niestety sam mam problemy z potencją, aczkolwiek może to być przez leki, które biorę (androstatin na wypadanie włosów) i przerabiałem już na prawdę wiele leków / suplementów na potencję jak maxon, jak dla mnie szkoda pieniędzy, brałem też Permen king i też żadnych efektów, zawiera on Tribulus terrestris 100 mg, który można kupić za 10 zł opakowanie 60 tabletek:( Zdarzyło mi się brać także Penidrol max, którego skład to już ogóle żenada (jakieś zioła), więc póki co nie trafiłem na dobry lek na potencję dostępny bez recepty.


OdpowiedzCytat
Share: