dnp sprzedamDNP odchudzanie – inaczej Dinitrofenol, to niebezpieczny środek na spalanie tłuszczu, którego stosowanie może powodować poważne skutki uboczne. Obecnie jego sprzedaż jest nielegalna, a przyjmowanie na własną rękę wiąże sie z dużym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia.

DNP sprzedam

Aktualnie specyfik o nazwie DNP sprzedam jest stosowany do produkcji herbicydów, a więc środków do walki z chwastami. Już to świadczy o niezwykle silnym działaniu tego preparatu, który nie powinien być zażywany przez człowieka. Powoduje on co prawda szybką utratę nawet kilku kilogramów w ciągu tygodnia, jednak za cenę szkodliwych dla organizmu skutków ubocznych. DNP burner jest szczególnie niebezpieczny dla osób szczupłych, które mimo to decydują się na jego stosowanie.

Z innej kategorii: Raspberry Ketone opinie

Jak działa DNP burner

Dinitrofenol to termogenik, który podnosi temperaturę ludzkiego ciała, powodując zwiększone zapotrzebowanie na energię. Sprawia to, że metabolizm znacznie przyspiesza, a tkanka tłuszczowa jest intensywnie spalana. Łatwo jednak o przedawkowanie specyfiku, co skutkuje wysoką gorączką, przyspieszoną pracą serca, a w konsekwencji niewydolnością krążeniowo-oddechową. W skrajnych sytuacjach może dojść do zgonu. Trzeba jednak zaznaczyć, że w większości śmiertelnych przypadków doszło do znacznego przedawkowania DNP burner.

DNP burner cena

Jednak nie tylko przedawkowanie specyfiku może być groźne – jest to toksyczny preparat, którego nie powinno się stosować w ogóle. Inne skutki uboczne to udar mózgu lub uszkodzenie narządów wewnętrznych, a w dalszej perspektywie nowotwory. Opakowanie preparatu na czarnym rynku kosztuje około 160 zł. W latach trzydziestych ubiegłego wieku DNP rzeczywiście był składnikiem tabletek odchudzających, ale szybko wycofano go ze sprzedaży.

Może Cię zainteresować: Ranking tabletek odchudzających

Zakup środka takiego jak Dinitrofenol nie ma nic wspólnego ze zdrowym odchudzaniem. Chcąc spalić tłuszcz, sięgajmy po legalne, sprawdzone, naturalne preparaty na odchudzanie, które bez szkody dla zdrowia przyspieszą proces utraty wagi.