Czy feromony są skuteczne – zadajesz sobie to pytanie rozważając zakup feromonów? Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i podpowiedzieć, jak wybrać skuteczne feromony oraz jak z nich korzystać.

Zobacz także: Kłopoty z potencją po 50

Czy feromony działają na dziewczyny?

W toku ewolucji zmniejszyła się rola feromonów w „wabieniu” partnera lub partnerki. Dziś już nie poszukujemy sposobu na przetrwanie gatunku. Nie oznacza to jednak, że nie odczuwamy potrzeby podniesienia swojej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej oraz nie chcemy odnieść sukcesu w życiu. Feromony w formie perfum zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb. Ich działanie pozwala stać się nie tylko godnym uwagi „obiektem seksualnym”, ale w dużej mierze wpływa także na poczucie własnej wartości i zyskanie pewności siebie w wielu sytuacjach.

Może cię zainteresować: Omega 3 opinie

Skuteczne afrodyzjaki – feromony działają zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn, w zależności od tego, jaki związek został dodany do konkretnych perfum. Feromony męskie, zwłaszcza androstadienon wpływają na zwiększenie męskiej atrakcyjności. Podobne działanie mają feromony kobiece, które podnoszą atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn.

Tak naprawdę mimo szeregu badań dotyczących naturalnego wydzielania feromonów przez ciało człowieka, nie do końca udało się ustalić przyczynę zmniejszenia ich udziału w nawiązywaniu relacji i poszukiwaniu partnerów wśród współczesnej ludzkości. Udało się natomiast stworzyć związki będące odpowiednikiem naturalnych feromonów ludzkich, dzięki którym, możemy sobie pomóc w codziennym życiu, przyciągając uwagę płci przeciwnej oraz zyskując pozycję lidera w grupie.

Zobacz także temat: Najskuteczniejsze feromony

Jak działają feromony na kobiete?

Jeżeli zastosujesz perfumy zawierające odpowiednie stężenie męskich feromonów, szybko zauważysz, że przebywające w Twoim towarzystwie kobiety nawiązują z Tobą kontakt wzrokowy i są zainteresowane rozpoczęciem znajomości. Oczywiście nie działa to tak, że po zastosowaniu feromonów zostaniesz „zaatakowany” przez setki gotowych na seks potencjalnych partnerek – takie cuda się nie zdarzają, ale znacząco zwiększysz swoją atrakcyjność i odczujesz, że faktycznie stałeś się obiektem zainteresowania kobiet, które do tej pory nie zwracały na Ciebie uwagi.

Przeczytaj takżę:  Ranking kremów dla mężczyzn

Zmysły kobiety, która wyczuje feromony, dają jej znak, że jesteś dla niej idealnym partnerem. Ponadto feromony informują o gotowości seksualnej i wpływają na pobudzenie erotyczne płci przeciwnej, co możesz wykorzystać, jako dobrą wróżbę na dalszą znajomość.

Stosując feromony możesz zyskać większą atrakcyjność oraz wynikającą z niej pewność siebie, która pozwoli Ci wiele osiągnąć, dlatego warto spróbować ich działania! Nic nie stracisz, a możesz bez wysiłku odmienić swoje relacje towarzyskie.

Z losowo wybranej kategorii: Jak dbać o serce?

Co ciekawe w zależności od rodzaju feromonów, mogą one sygnalizować także Twoją wyższość nad rywalami np. w pracy i pomóc Ci osiągnąć upragniony sukces zawodowy.

Czy feromony są skuteczne? Jak najbardziej tak, o ile zastosujesz produkt, który faktycznie je zawiera! Nie wszyscy producenci stosują uczciwe praktyki i często wykorzystują działanie feromonów, jako chwyt marketingowy, choć wcale nie dodają ich do produkcji swoich perfum. Sprawdź nasz ranking feromonów i wybierz produkt, który Cię nie rozczaruje!

Zapach feromonów nie jest wyczuwalny, więc nie musisz obawiać się, że zdradzisz swoje intencje. Możesz więc dyskretnie i swobodnie korzystać z ich wyjątkowej mocy!

Czy feromony działają forum

Potwierdzeniem tego, że feromony działają, mogą być liczne pozytywne opinie stosujących je mężczyzn i kobiet, a także znanych seksuologów. Jeżeli i Ty korzystasz z ich działania, możesz podzielić się swoją opinią na naszym forum. Zapraszamy do dyskusji.