Clenbuterol sprzedam – jak działa Clenbuterol? Sprawdź wskazania oraz przeciwwskazania do zastosowania Clenbuterolu.

Zobacz także: Spalacze tłuszczu dla kobiet

Clenbuterol działanie

Clenbuterol to lek pobudzający współczulny układ nerwowy, który był wykorzystywany przede wszystkim w leczeniu astmy oskrzelowej. Clenbuterol całkowicie zniknął z aptek w Europie oraz USA i został zastąpiony innymi substancjami o podobnym działaniu. W Polsce nie są rejestrowane żadne leki zawierające Clenbuterol, oprócz preparatów weterynaryjnych. Powodem wycofania leku z rynku były ewentualne skutki uboczne, które mógł powodować.

Oprócz działania rozszerzającego oskrzela, które pozwalało opanować ataki astmy, Clenbuterol wpływał także na przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej i nasilał procesy termogenne, dzięki czemu zyskał popularność jako skuteczny i niezawodny spalacz tłuszczu i był chętnie stosowany przez kulturystów.

Efekt termogeniczny stosowania leku pozwalał zbudować imponującą muskulaturę. Lek dodatkowo wpływał na poprawę wydolności fizycznej podczas ćwiczeń, więc i dziś jest poszukiwanym środkiem dopingowym.

Clenbuterol sprzedam

Efektywne spalanie tłuszczu, które pozwala szybko zredukować zbędne kilogramy i znacząco poprawić wygląd sylwetki sprawia, że środki takie, jak Clenbuterol nietrudno kupić na czarnym rynku. Polecane są one zarówno na forach dla zawodowych kulturystów, jak i amatorów sportów sylwetkowych. Często spotkać się można z zaleceniami, aby Clenbuterol stosować razem z testosteronem, co ma jeszcze bardziej wzmocnić efekty działania leku i tym samym poprawić wygląd sylwetki w jeszcze krótkim czasie.

Dodatkowo działanie antykataboliczne, które wykazuje Clenbuterol pozwala na szybkie zyskanie masy mięśniowej.

Może Cię zainteresować: Dieta, ile kalorii?

Anaboliki, a zdrowie – niestety stosowanie tego typu kuracji niesie za sobą pewne zagrożenia. Jednym z nich jest wysokie ryzyko uszkodzenia wątroby oraz bezpłodność.

Stosowanie Clenbuterolu może skutkować m.in. nadciśnieniem, palpitacjami serca, nudnościami i wymiotami, bezsennością, a także drżeniem mięśni i nadmierną potliwością.

Z losowo wybranej kategorii: Jakie piwo ma najmniej kalorii?

Clenbuterol cena apteka

Tabletki zawierające clenbuterol nie są dostępne w polskich aptekach.

Na czarnym rynku można kupić nie tylko Clenbuterol pochodzący z legalnej sprzedaży w innych krajach, gdzie substancja ta jest nadal stosowana w leczeniu astmy, ale także ten stosowany jedynie u zwierząt. Tabletki dla koni odchudzanie to podwójne ryzyko, którego lepiej unikać ze względu na możliwość utraty zdrowia i życia np. z powodu przedawkowania.