chińskie tabletki odchudzająceChińskie tabletki na odchudzanie to produkt, który przez pewien czas cieszył się dużym zainteresowaniem i był dostępnych w aptekach oraz sklepach internetowych. Specyfiki importowane z Azji charakteryzowały się dużą skutecznością i były chętnie nabywane przez osoby pragnące schudnąć szybko i bez wysiłku. Obecnie leki te zostały wycofane ze sprzedaży w Polsce i wielu innych krajach Unii Europejskiej ze względu na towarzyszące im skutki uboczne.

Silne tabletki odchudzające

Chińskie tabletki odchudzające cechuje efektywne działanie, jednak wiąże się ono z możliwością pojawienia się poważnych efektów ubocznych. Jednym z głównych składników preparatów z Azji jest sibutramina, która stanowi pochodną amfetaminy, a także pestycydy i herbicydy, które nie powinny być obecne w środkach spożywczych.

Tabletki z sibutraminą

Kapsułki te wpływają na pracę układu hormonalnego, a także nerek, wątroby i układu nerwowego. Mogą uzależniać, a ich odstawienie wiąże się niekiedy z efektem odstawiennym. Dlatego jeśli podczas ich stosowania pojawiają się jakiekolwiek niepokojące skutki uboczne, należy natychmiast przerwać kurację. W przeciwnym wypadku możemy poważnie narazić swoje zdrowie, a nawet życie.

Z tej samej kategorii: Tabletki Zelixa sprzedam

Zakazane tabletki na odchudzanie

Silne tabletki odchudzające z Chin to takie specyfiki, jak Meizitang (Mezitang), Meridia, Zelixa czy Slimex. Nie da się ukryć, że bezpieczniejsze dla zdrowia jest stosowanie naturalnych suplementów na odchudzanie, które mają słabsze działanie, ale nie szkodzą. Tabletki z sibutraminą odchudzaja szybciej, ale w przypadku niektórych osób ich zażywanie może być niebezpieczne. Nawet w krajach, w których są to środki legalne, powinny one być przyjmowane pod kontrolą lekarza i kupowane z pewnych, bezpiecznych źródeł.

Przeczytaj takżę:  Xenical sprzedam

Chińskie tabletki na odchudzanie

Największe niebezpieczeństwo tkwi w nabywaniu silnych tabletek odchudzających z niepewnych źródeł albo na czarnym rynku. Wiele osób kupuje w ten sposób środki źle przechowywane, przeterminowane, a także znacznie przekracza dawkowanie zalecane przez producenta. Z całą pewnością bezpieczniej jest stosować środki o naturalnym składzie, dostępne w legalnej sprzedaży i pozbawione niebezpiecznych efektów ubocznych.

Może cię zainteresować: Ranking tabletek odchudzających

Tabletki odchudzające na receptę

W przypadku kuracji odchudzającej powinniśmy na pierwszym miejscu stawiać swoje zdrowie i bezpieczeństwie przeprowadzanej terapii. Skupmy się na diecie i wysiłku fizycznym i unikajmy preparatów, które szkodzą. Rynek suplementów bogaty jest w środki, które w naturalny i bezpieczny sposób przyspieszają proces spalania tłuszczu i hamują łaknienie.